Kategorie
Kategorie

Citáty Petr Casanova na Xiaomi Mi Note 10 Pro - sbírka první

První sbírka jedinečných citátů Petra Casanovy


Vyberte motiv

649 Kč

Výrobce:czech futral s.r.o.
Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 536 Kč

Autor citátu Petr Casanova
Barva dle motivu
Materiál pružný silikon
Sbírka citátů první
Výrobce telefonu Xiaomi
Model telefonu Xiaomi Mi Note 10 Pro
Vyrobeno Česká republika

Vaše zásilky spolehlivě doručí přepravce DPD.


DPD:

- DPD Private

Cena za doručení je ZDARMA.

Objednávky je nutno hradit bankovním převodem, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu a není možno dle zákona odstoupit od kupní smlouvy.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Věříme, že už jste někdy museli řešit problémy s barevnou odlišností produktů, který jste si objednali. Barva na obrázku v mobilu nebo počítači se liší a cítíte se tak trochu na nic nebo dokonce podvedeni. Nejedná se o žádný záměr Vás takto mystifikovat, ale je to celé o nastavení barev zobrazovacího zařízení. Tím může být třeba nastavení modrého světla nebo individuální profil zobrazení očí. Díky těmto aspektům pak vzniknou právě nesrovnalosti s barvami.

Rádi bychom, ale nedokážeme zajistit přesnou barevnost zobrazení oproti té skutečné. Snažíme se však tyto odchylky co nejvíce minimalizovat, ale skutečnou barvu posoudí až vaše oči. Pokud tedy nebudete s barevností produktu spokojeni, kontaktujte nás.

Vaše spokojenost je pro nás tím nejpřísnějším měřítkem kvality. Může se však stát, že se materiál časem unaví a objeví se nějaká nesrovnalost.

Ihned nás kontaktujte a mrkneme na to. Reklamace řešíme individuálně a zodpovědně. Většina našich produktů jsou určeny pro každodenní užívání a je dobré k nim i tak přistupovat.

- - -

Odkaz na reklamační formulář - ZDE

Odkaz na formulář pro odstoupení - ZDE
Každy kryt na mobil je jedinečný a je vyraběn konkrétně pro Vás se zvoleným citátem a barevnou kombinací. Jedná se tedy zakázkovou výrobu, kdy není možno odstoupit od kupní smlouvy.

Prosíme, abyste při objednávce krytu na mobil dbali velké pozornosti správnosti modelu telefonu! Pro ověření modelu telefonu volejte +420 777 019 341 a pište na firstclass@czech-futral.cz